Martinique

View listings

Realigro.lt yra pirmasis pasaulinis nekilnojamojo turto skelbimų paieškos mechanizmas, siūlantis Jums galimybę ieškoti Martinique parduodamo būsto.

Parduodamas turtas Martinikoje

Martinika yra kartaus karibų sala, kuri yra mažų Antilų salyno dalis. Priklausomai nuo Prancūzijos, jos kultūrai būdingas ypatingas Prancūzijos ir Vakarų Indijos įtakų derinys. Jo didžiausias miestas ir kapitalas yra "Fort-de-France". Martinikoje yra Karibų mažieji Vakarų Antilai.

Saloje yra gražioji literatūrinė tradicija, muzikinė ir gastronominė, kiekvienais metais dauguma užsieniečių turi savo didingų paplūdimių ir kultūrinių kryžkelių.

Daugelis yra tie, kurie nori gyventi, gyventi ir dirbti Karibuose, Europos piliečiams, Martinika yra aiškiai viena iš labiausiai pageidaujamų vietų.

Geriausi miestai ieškoti nekilnojamojo turto parduoti Martinika yra: sostinė, Le Carbet ir Saint-Pierre.

Jei ieškote nekilnojamojo turto parduoti Martinikoje ramioje vietoje, galite pasirinkti "Le Carbet".

"Le Carbet" yra miestas, įsikūręs tarp "Fort-de-France" ir "Saint-Pierre", kuris yra plaunamas Karibų jūros vandenimis, netoli Pelée kalno, kuris yra aktyvus vulkanas. Joje gyvena apie 3700 gyventojų, vadinamų "carbetianos". Jis užima pavadinimą iš upės Carbet, nes čia jis patenka į burną.

Jei norite parduoti nekilnojamąjį turtą Martinijoje ir jums reikia vietos su istorine siela, galite pasirinkti Saint Pierre.

Sen Pjeras miestas yra Karibų jūros pakrantėje, į šiaurės vakarus nuo Martinikos salos. Ji buvo įkurta 1635 Pierre Belain Kaulo Esnambuc ir tapo Martinika kapitalo, iki 1902 niokojantis ugnikalnio išsiveržimas Montana Pelée visiškai ją sunaikinti, yra rūsys po lavos ir kurioje žuvo jo 30.000 gyventojų. Tuo metu miestas turėjo gerą kolonijinio stiliaus architektūrinį paveldą, todėl jį pavadino "mažu Antilų Paryžiuje"; dabar tai vadinama "dvidešimto amžiaus Pompėja".

Jei jus domina parduodamų objektų Martinika, galite pasirinkti iš įvairių tipų.

Šiandien parduodamų savybių Martinique paprastai yra dideli atkurti kolonijiniai namai, kuriuose yra įspūdingi sodai.

  •  
    Persikėlimas į Martiniką. Ekspatriata ir gyvena Martinikoje

        Ateina vasara, ir mes turime didelį siurprizą. Mes leisime jums radikaliai pakeisti savo gyvenimą, paprasta vienpusio bilieto į vieną iš gražiausių Karibų jūros vietų pasaulyje. Karibų jūros salyno širdyje iš tikrųjų yra salų, kurios turi unikalias ir turtingas galimybes užgrobti! Dėl šios ...

Žemėlapis, kainų tendencijos ir statistika

Susiję Nekilnojamasis turtas

"Villa F4" tipo "Hacienda" 602 m2 ploto sklype su nuostabiu vaizdu į Karibų jūrą ir nuluptu kalnu. Jis įrengtas uždarame baseine, kuriame supa 90 m2 p...
Žemėlapis, kainų tendencijos ir statistika
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Nuostatos

    Geriau naudoti Realigro tinklapyje, kalba, valiuta, kvadratiniais metrais ar kv ft nustatyti jūsų pageidavimus

    Nustatykite dabar Daugiau neberodyti
BB